Ważnego Komunikatu Aktualizacja!

W związku z nieciekawą sytuacją, która niedawno zaistniała, chciałem Was, drodzy czytelnicy, Sebki i Karyny home-recordingu – poinformować jak obecnie prezentują się okoliczności i gdzie stoimy…

Niewątpliwie najlepsza wiadomość jest taka, że póki co, udało się uchronić stronę od zniknięcia z sieci!
Aczkolwiek jak długo przyjdzie nam się tą sytuacją cieszyć – czas oraz przychylność pewnego usługodawcy pokażą. Na chwilę obecną nie mamy po prostu pewności, że nie będzie nam “robione pod górkę” dopóki prawnicy wszystkiego nie naprostują.


W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować brygadzie TheCamels.org, która zajęła się sprawą błyskawicznie i profesjonalnie. I nie mówię tu tylko o przeniesieniu zawartości bloga na swoje serwery, bo to przecież nie jest jakaś fizyka jądrowa, ale przede wszystkim o ich wszechstronnej pomocy w zawiłościach technicznych oraz nieocenionym wkładzie w negocjacjach z NASK oraz rejestratorem domeny.


Czeka mnie jeszcze wprawdzie batalia o odzyskanie praw do domeny, której losy wydają się być bardziej zagmatwane niż scenariusze filmów Lyncha, ale trzeba być dobrej myśli!

W razie gdyby w toku sprawy, gdzieś po drodze zdarzyło się, że jednak strona padnie, to dla jasności publikuję po raz kolejny esencję z ostatniego wpisu, który przepadł w czeluściach starych serwerów. Trudno – jakoś przeżyjemy. Przepraszam tylko tych, którzy się pod tamtym artykułem zdążyli wypowiedzieć, a ich komentarze zniknęły razem z wpisem.


Czyli raz jeszcze:
Nie chcąc zostawiać Was w niewiedzy i zawieszeniu, uznałem że lepiej się z Wami pożegnam, gdyby w razie ziścił się scenariusz najczarniejszy.

Chciałem z tego miejsca podziękować Wam wszystkim za bycie ze mną przez te lata,
za wspieranie mojej pisaniny i gadaniny, za czynny udział w konkursach, zabawach, dyskusjach oraz za poprawianie moich byków.
Za zaufanie jakie mi okazaliście zaopatrując się w kursy, za reklamowanie i polecanie bloga w różnych częściach Internetu (widziałem nie raz).
Za to, że dzięki tej stronie mogłem poznać masę ciekawych i często mega-zdolnych ludzi, co nie jeden raz zaowocowało współpracą, a czasem nawet solidnymi przyjaźniami.


Kto zdążył przeczytać poprzedni wpis, ten wie, że problemy z witryną to tylko jeden powód mojego profilaktycznego pożegnania. Drugi ma związek ze sprawami bardziej osobistymi i tutaj nic nie jest pewne, dlatego nawet mimo faktu, iż strona na razie działa, nie mogę obiecać, że będę się na niej w najbliższym czasie udzielał…


Przy tej okazji chciałem także z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy dosłownie zatarabanili mi skrzynkę mailową słowami otuchy, podziękowaniami, propozycjami pomocy. Jesteście najlepsi!!!


I raz jeszcze w temacie spraw porządkowych:

 • każdego i każdą z Was, którzy nabyli ode mnie kursy, uprasza się o trzykrotne sprawdzenie zawartości dysków, a w razie braku rzeczonych materiałów – natychmiastowy kontakt ze mną, co bym ponownie udostępnił co trzeba do pobrania zanim będzie za późno.
 • jeśli ktoś chciałby nabyć któryś z kursów albo przygarnąć pakiet wszystkiego, co do tej pory wydałem – zapraszam TUTAJ.
 • jeżeli ktoś chciałby mieć pod ręką wszystkie (tzn. wszystkie rzeczowe) artykuły jakie dotąd opublikowałem (prócz ogłoszeń, konkursów, etc…), może to uczynić klikając TUTAJ.
 • Jeśli strona będzie kaput, to zanotujcie sobie teraz, aby pisać po te publikacje na: zakamarkiaudio@dżimejldotkom

Mam nadzieję, że nie żegnamy się na zawsze, ale naprawdę nie wykluczam takiej możliwości – niezależnie od od tego, jak szybko da się sprawy formalne wyjaśnić.

Gdyby w razie padaka była po całości – to raz jeszcze wszystkim czytelnikom i czytelniczkom serdecznie dziękuję i zakończę krzywą parafrazą…

„A teraz, drogie dzieci, pocałujcie misia w… czółko. Idę na łyżwy”.

Zostawić komentarz ?

17 Komentarze.

 1. Czemu straciłeś prawa do domeny? :O

 2. Trzymaj się, Igor, I nie puszczaj. Szkoda byłoby tracić tyle lat ciężkiej pracy, nie tylko Twojej ale i użyszkodników, którzy w podpisach i komentarzach zamieszczali czasem perły, niekoniecznie z lamusa. Cześć z nich zapadła w prawdzie w letarg niemniej chodzi tu o dziesiątki a może setki ludzi i to nie jakichś tam przygodnych ludzi tylko z konkretnej branży – to się inaczej przelicza niż na miejscach o wszystkim i o niczym.

 3. Trzymaj się Igor, jesteśmy z Tobą 🙄

 4. Nie rozumiem jednego… Przecież domena to tylko nazwa. Szkoda nazwy zakamarkiaudio.pl, ale przecież nic nie przeszkadza zarejestrować domeny “zakamarkiigora.pl” i nadal prowadzić na niej stronę. Przecież domeny można dowolnie przepinać i zmieniać. Skoro dane na serwerze są bezpieczne…

 5. Wszystkiego dobrego Igor, powodzenia w walce o blog oraz w sprawach osobistych (przede wszystkim!). 🙂

 6. Jestem starym zgredem po 50tce i wyznaję zasadę, że człowiek głupim się rodzi i głupim umiera. Nie raz korzystałem z oczywistych oczywistości Igora, które gdzieś na moim, ponad 50cio letnim dysku zaginęły w gąszczu protonów i neutronów szaro komórkowych,a tu mogłem je odszukać bez problemu. Nie wyobrażam sobie, by zakamarki przepadły w czeluści bezdusznych prawniczych kruczków. Trzymam Igor kciuki, by wszystko pozostało na swoim miejscu, dla nas i potomnych. Pozdrawiam cieplutko.

 7. Nie znam że tak powiem.. sprawy, ale powiem tak… pieprzyć domenę, jeśli mają robić pod górkę. Zawsze można prowadzić bloga pod inną nazwą robiąc to samo.
  Piszesz o sprawach prywatnych, nie wnikam, liczę jednak na to, że jeszcze zobaczymy Twoje wpisy, jak nie tu, to na innym blogu. Dzięki Twoim wpisom zdobyłem masę wiedzy i nie sądzę, bym tylko ja tak miał. Jestem ci ogromnie za to wdzięczny!

 8. Igor, to jest najlepsze źródło o tematyce audio-recording z jakim miałem do czynienia, a miałem do czynienia z wieloma.
  Bardzo Ci dziękuję za całą Twoją pracę i trud włożony w zdobycie wiedzy, a potem dzielenie się nią.
  Mam wielką nadzieję, że nadal będziesz chciał prowadzić bloga, ale jeśli nie to życzę Ci powodzenia na jakiejkolwiek drodzę jaką sobie obierzesz. Wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie.
  Marek

 9. No wreszcie udało mi się odzyskać hasło. Super ze strona stoi. Trzymam kciuki oby stała jak najdłużej

 10. Montavilla

  Podłączam się do komentarzy przedmówców. Trzymaj sie, majster, wyrazy wsparcia.

 11. Witam Igor
  Jak tam Twoja sprawa się przedstawia. Nie widzę komentarzy aktualnych?

 12. Zdążyłem się “zapisać” do was a tu zonk. Dacie radę! Wierzę w Was. Lecę przeglądać pakiety i kursy ;). Trzymajcie się.

 13. Wybaczcie prosze wscibskosc, ale po tylu latach korzystania z zakamarków po prostu nie moge nie spytać, zwlaszcza gdyby mial to być ich koniec.. Wie ktoś jakie problemy ma Igor ? Czy to jest coś ze zdrowiem ?

 14. Zakamarki audio znam od dawna, chociaż intensywnie czytam dopiero od ostatniego czasu. Kawał dobrej i bardzo bardzo przydatnej roboty. W przyszłości na pewno kupię kursy. Mam nadzieję, że strona nie zniknie. Dzięki Igor!

 15. Smutno jakoś tak.. Gdyby choć jeden mały artykuł na miesiąc się pojawiał.. Zawsze masa ludu czekała. Igor, pomyśl o tym. Na pewno przez taki kawał czasu jakieś nowe pomysły na treść się zrodziły. Pozdrowienia. 🙂

 16. LookNRoll

  Nie było mnie niestety dobrą chwilę tutaj, wszedłem właśnie, a tu takie rzeczy się dzieją… :O :/ Mam nadzieję Igor, że wszystko wróci do normy i ruszysz dalej z Zakamarkami ! Nie poddawaj się, 3mam kciuki !!!

Zostaw komentarz