Konkurs na Remix Utworu Small Mechanics

Zespół Small Mechanics ogłosił niedawno konkurs na remix wybranego utworu z ich ostatniego albumu zatytułowanego The Gift. Jest to bardzo dobra okazja do tego, abyście mogli wykazać się swoim kunsztem!

Być może Wasze dzieła ujrzą światło dzienne na cyfrowej EP-ce z remixami, która ukaże się po rozwiązaniu konkursu i wyłonieniu zwycięzców.

Więcej szczegółów od samego zespołu w informacji poniżej:

Kalejdoskop Records i ekipa Small Mechanics przedstawiają konkurs na najlepszy remix z płyty Small Mechanics „The Gift”. To atrakcyjna propozycja skierowana do producentów, którzy pragną zaistnieć na antenie radiowej ale także mieć kontakt z nietuzinkowym materiałem muzycznym.

Zwycięskie remiksy ukażą się na cyfrowej Ep-ce Small Mechanics oraz trafią do dziennikarzy muzycznych w Polsce i za granicą. Dodatkowo każdy z producentów otrzyma pakiet wydawnictw Kalejdoskop Records oraz 50% przychodów ze sprzedaży swojego remiksu.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

 1. Posłuchaj naszego albumu TUTAJ
 2. Wybierz numer do zremiksowania
 3. Zgłoś swoje uczestnictwo – wyślij do nas email na adres: smallmechanics@gmail.com, w treści wiadomości wpisując tytuł utworu który chcesz zremiksować
 4. Dostaniesz link do śladów wybranego numeru
 5. Zremiksowany utwór prześlij jako link do .mp3 lub .wav na adres: smallmechanics@gmail.com

Na Wasze prace czekamy do 25.11.2015.

Zostań mechanikiem! Pokaż nam jak słyszysz nasze dźwięki.


Ja ze swojej strony życzę wszystkim powodzenia – zarówno w remiksie, jak i w konkursie. A nawet jeśli ktoś z Was nie czuje się na siłach do podjęcia wyzwania, to polecam chociaż sprawdzenie twórczości Small Mechanics, bo to kawał fajnej muzy jest!

 1. Nie ma informacji na temat w jakim stylu ma byc wykonany remix… czyli rozumiem że styl dowolny? 🙂

  • Mniemam, że tak. Ale dla pewności może rzuć maila do zespołu.

 2. “za granicą” chyba powinno być? 🙂

  Co do remiksu, można to rozumieć dwojako:
  re miks, czyli zmiksowanie kawałka na nowo. I ostatnimy laty popularny “remix” czyli dodanie elektroniky, zmiana beatu i tak daley 😉

  • Nie ingerowałem w oryginalny tekst zespołu, to i byka przeoczyłem. Teraz poprawiłem. Myślę, że nie chodzi o ponowny miks, bo płyta z ostatecznymi miksami się już ukazała. Raczej o tę drugą opcję chodzi.

 3. Myślę że spokojnie do 25 nauczę się grać na jakimś instrumencie, doczytam bloga do końca(czytam od końca i jestem na maju 2012 :p), zakupie sprzęt, nauczę się swojego DAW, które jeszcze trzeba wybrać i takie tam.
  Ale muzyczka spoko 🙂

Zostaw komentarz