Wyniki Świątecznego Konkursu!

Nasz świąteczny konkurs dobiegł już końca i przyszedł czas ogłosić zwycięzców!

Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie było mi tak trudno wybrać szczęśliwców w żadnym z poprzednich konkursów, bo “zgłoszeń” było sporo, a nie chciałem nikogo ani faworyzować, ani tym bardziej – nie docenić.

Miałem więc ciężki orzech do zgryzienia i musiałem znaleźć takie rozwiązanie, aby nikt nie czuł się niezauważony. Bo jak zapewne wiecie – cenie sobie każdą pojedynczą osobę odwiedzającą bloga – bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania w produkcji czy realizacji muzyki się znajduje.

Dlatego uznałem, że trzeba w jakiś sposób nagrodzić każdego, kto włożył choć trochę wysiłku i naskrobał te parę słów w komentarzach.

Co następuje?

Postanowiłem przyznać 3 rodzaje nagród…

Nagroda I

Dowolny, wybrany przez użytkownika kurs video za darmo

To oryginalnie miała być jedyna pula nagród, a do rozdania miało być sztuk 10. Klimat świąteczny jednak udzielił mi się zanadto, więc podwoiłem stawkę i poniżej przedstawię listę dwudziestu zwycięzców, którzy otrzymają jeden, wybrany przez siebie kurs za 0 PLN. Nie kierowałem się tutaj żadnymi innymi pobudkami, jak najprostszą zasadą “kto pierwszy, ten lepszy” – jakoś wybrać musiałem… Dlatego pierwsza 20-tka osób, która wyraziła chęć otrzymania materiałów video, została zaliczona do grona zwycięzców. Oto oni (znaczy Wy):

Alan_Z.W.Z, Krisu, DawidZ, rzeznik105, Leaky Boat, akysz, marsher, rj, badziowy, Piotrek R, broli1991, Eladi123, Lysy_Kanion, lovebass, razetom, przemo1722, LookNRoll, dziaba0303, coretox, amidawagner.

Jak odebrać nagrodę?

W bardzo prosty sposób – oczekujcie na maila z unikalnym kodem zniżkowym (za chwilę zacznę je rozsyłać). Po jego otrzymaniu wchodzicie na stronę interesującego Was kursu, dajecie “Kup Teraz”, wpisujecie w polu Coupon swój kod, klikacie w “Apply”, zniżka w wysokości 100% się dodaje i wtedy klikacie w żółty “Check out with PayPal” – bam! Transakcja dokonana, koszt = 0. Wpisujecie swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, wciskacie “Kontynuuj” i możecie pobierać swój świeży kursik.

Pamiętajcie tylko, że każdy kupon jest jednorazowy (po jego użyciu nie będzie już można zmienić zdania, co do wybranego kursu) oraz obowiązuje na jeden kurs (pakiety kursów nie są objęte tą zabawą).

Nagroda II

Ogromna zniżka na zakup dowolnego kursu

I jak mówię ogromna, to mówię na poważnie! Takiego rabatu to jeszcze nikt nigdy w Zakamarkach nie dostał. Dla każdego, kto wziął udział w zabawie, ale niestety nie złapał się do pierwszej dwudziestki, przygotowałem aż 18 kuponów uprawniających do zniżki w wysokości 70% na zakup jednego, dowolnego kursu. Tak, 70%! Oznacza to, że możecie sobie sprawić wybrany kurs za 30% jego wartości, czyli w praktyce – za grosze!

Jak odebrać nagrodę?

Jak w pierwszym przypadku – oczekujcie na maila ze specjalnym kodem i wykorzystajcie go dokładnie w taki sam sposób, jaki jest opisany wyżej. Jedyna różnica jest taka, że etap pobrania materiałów będzie musiał być poprzedzony wpłatą symbolicznej kwoty (przez PayPal lub kartą). Jeśli preferujecie płatność przelewem – wystarczy odpisać mi na otrzymanego maila, a ja wtedy podam Wam dane potrzebne do dokonania transakcji. Instrukcje będą również w mailu. Jakbyście mieli jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące konkursu, zakupu czy nagród – również możecie pisać śmiało.

Nagroda III

Kupon na przyszłość…

To takie specjalne wyróżnienie dla użytkownika Mirazz, który mimo posiadania wszystkich kursów, nadal udzielał się w komentarzach pod konkursowym artykułem. Z racji tego, że zmieścił się w pierwszej dwudziestce, również jest uznany za zwycięzcę, a w nagrodę otrzymuje coś, czego jeszcze nie ma, a odbierze to wtedy, jak już będzie 🙂

Mirazz, dostajesz w prezencie stuprocentową zniżkę na nowy kurs, kiedy tylko takowy pojawi się w Zakamarkach!

Zakończenie

Chciałem raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i przy okazji trochę o sobie napisali. Dowiedziałem się o Was trochę więcej i mam nadzieję, że dzięki tej zabawie, kilka osób będzie mogło rozwinąć nieco swoją wiedzę i umiejętności w zakresie produkowania muzyki w domowym studio.

Tego Wam z całego serca życzę, a przy okazji również – Szczęśliwego Nowego Roku!! Oby nadchodzący, 2015 r. przyniósł jeszcze więcej muzycznych sukcesów każdemu z nas!

Zostawić komentarz ?

33 Komentarze.

 1. Alan_Z.W.Z

  Super ! Teraz tylko czekam na mail 🙂 Dzięki Igor !

 2. Zrobione. Kolega na pewno się ucieszy 🙂 Dzięki!

 3. Leaky Boat

  Bosko! 🙂 Wielkie dzięki. A tym większe że między innymi dzięki namowom Igora poszedłem do szkoły realizacji dźwięku. I teraz jestem znów, po latach – przyznajmy – studentem. Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

 4. No powiem szczerze w szoku jestem. Nigdy pomimo swoich lat (lepiej nie powiem ilu 😉 nic nie wygrałem.
  Wielkie dzięki Igorze !!!! 🙂
  Pozdrawiam serdecznie Ciebie i składam Tobie oraz
  wszystkim w nadchodzącym roku najlepsze życzenia. Wszystkiego najlepszego. Samych mega miksów i super produkcji a przede wszystkim zdrowia. 🙂

  • Jak widać, nigdy nie jest za późno 🙂
   Dziękujemy i nawzajem!

 5. A jednak moja rada (o większej ilości nagrodzonych), się przydała… 😈

 6. Dziękuję bardzo 😛
  Czekam z niecierpliwoscią co przyniesie przyszłość 🙂

  Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego audio ro(c)ku :))

 7. Lysy_Kanion

  Po powrocie doznałem szoku radości 😀 . Wymarzony kurs Kompresji! Wielkie dziękuję panu! Powiem tak, najlepszy prezent jaki dostałem w te święta pod choinkę. Pięknie dziękuję i wszystkiego dobrego dla pana i fanów tego bloga! Zdrówko!

  • Niech służy jak najdłużej i jak najlepiej 🙂 Również najlepszego!

 8. Piotrek R

  W końcu kompresor będzie mi bardziej posłuszny! Dziękuję niezmiernie i życzę udanego sylwestra, oraz wielu bardzo dobrych nagrań w przyszłym roku! 😛

 9. groundfloor

  Wielkie Dzięki!
  Bardzo fajny prezent 🙂

  Wszystkiego dobrego wszystkim w Nowym Roku!

 10. Hej Igor – wielkie dzięki – zupełnie się nie spodziewałem takiej niespodzianki – pierwszy raz w życiu coś wygrałem;) Baaaaaardzo dziękuję, pozdrawiam i życzę wiele szczęścia w Nowym Roku – Romek

 11. LookNRoll

  Dzięki wielkie Igorze, ten kurs to druga rzecz oprócz książki o Slashu, jaką udało mi się wygrać w internecie. Wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń w następnym roku. Tymczasem czas się kłaść, dziś job do zagrania, jakby się skończył za 24 h to byłbym zadowolony ❗ Pozdrawiam

 12. Ożesz ku włoski:)! Ale czad:) Wielkie dzięki Igor za sylwestrowo noworoczny prezent!
  Wszystkiego dobrego w Nowym roku dla ojca prowadzącego i dla wszystkich zakamarkowiczów:) niech bypass będzie z Wami;)!

 13. Witam
  Doprawdy nie wiem czym zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie, ale ucieszył mnie niezmiernie prezent otrzymany od autora Zakamarków Audio.
  Wielkie dzięki, wraz z życzeniami, by w nadchodzącym roku, wraz ze zdrówkiem oczywiście, miał W.Sz. Pan satysfakcję z wykonywanego zajęcia, kontakt tylko z udanymi i dopracowanymi utworami muzycznymi, zdolnymi i obiecującymi muzykami, wdzięcznymi czytelnikami, jak najmniej stresów i załamań związanych z ich oporem w przyswajaniu wiedzy, oraz np. by otrzymał ( o ile Pan jeszcze go nie ma ) kontrakt, dzięki któremu uzyska Pan sławę i worek dolców 😛 co pozwoli Panu na zakup ciągle powstających i zmieniających się wersji oprogramowania.

  Jeszcze raz Wszystkiego Dobrego w 2015 roku. 😳

 14. amidawagner

  Dziękuję bardzo! Igor
  kurs będzie mi bardzo pomocny życzę Tobie pomyślności i zdrowia, ale ponieważ masz szerokie serce i nie ma Tu osoby, której byś nie obdarował choćby swoją chroniczna praca u podstaw więc raczej życzę Tobie by czas Ci sie rozmnożył bo tego zawsze brakuje. Oprócz tego wyrozumiałej i ciepłej miłości na całe życie i Zdrowia przez duże Z.
  …………………………………
  Przy okazji może kiedyś wpadnie Tobie do głowy jakiś tutorial na temat renowacji analogów, aby
  przenieść na cyfrę płytę gramofonową i kasetę magnetofonową z minimalna ilością szumu i lepszą dynamiką, oczywiście nie za darmo-dosyć rozpieszczania.
  …………………….
  Wszystkim pochowanym w Zakamarkach, życzę aby nigdy nie rozstawali się z muzyką i by kolejny rok był dla Was jeszcze bardziej owocny w postępach w pracy ze swoimi pomysłami.

 15. Trochę off-topic ale w temacie świątecznych prezentów:) Natknąłem się ostatnio na całkiem ciekawe podsumowanie najciekawszych darmowych wtyczek 2014 roku.
  Na wszelki wypadek zamieszczam link do rankingu, gdzie są opisy każdej wtyczki oraz link do pobrania. Może komuś się przyda:)

  http://bedroomproducersblog.com/2014/12/29/free-vst-plugins-2014/

 16. Dzięki Wielkie za Mastering i mega szybką odp. na e-mail 🙂 Pozdrawiam !

 17. Jest jakiś limit czasu na wykorzystanie kodu rabatowego?

  p.s. ech, gdybym się spiął i wysłał komentarz kilka godzin wcześniej, to też bym wygrał 😕 Lajf is brutal

Zostaw komentarz