Darmowe Kursy Video od Music Info!!

Jest mi bardzo miło poinformować, że dzięki współpracy Zakamarków Audio i portalu Music Info, pojawiła się szansa zdobycia przez Was dowolnego kursu video dostępnego na blogu!!

Już mówię, o co dokładnie chodzi…

Firma Music Info już od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją instrumentów muzycznych, sprzętu nagłośnieniowego i studyjnego oraz oprogramowania (między innymi systemów Pro Tools od Avid).

Dzięki nawiązanej między nami współpracy, każdy kto za pośrednictwem MusicInfo.pl zdecyduje się na zakup którejkolwiek z wersji Pro Tools 11:

  • Pełnej
  • Crossgrade
  • Upgrade

(włączając w to również warianty edukacyjne) lub zainwestuje w interfejsy :

  • MBox Pro
  • Eleven Rack

(w pakiecie z pełnymi wersjami programu)

otrzyma dodatkowo kod, który uprawnia do pobrania jednego z moich kursów za totalną darmochę!!

Szczegółowe instrukcje dotyczące tego, jak otrzymać dostęp do wybranego kursu oraz pełna lista produktów objętych tą wyjątkową promocją znajdują się NA TEJ STRONIE.

Jeśli właśnie rozważacie zakup Pro Tools (w dowolnej wersji) lub planujecie zainwestować w interfejs od Avid, to dowolny kurs obejmujący różne tematy z produkcji muzycznej (w tym także ten opisujący obsługę programu Pro Tools) będzie jak znalazł. Spieszcie się, bo promocja nie będzie trwać wiecznie, a ilość dostępnych kodów jest ograniczona!

  1. JMSiwczynski

    A niech to dopiero co 2 tygodnie temu kupiłem Cubase 😀

Zostaw komentarz