Konkurs Audix – Mamy Półfinalistę, Potrzebna Pomoc!!

Niedawno (i za namową firmy Lauda-Audio.pl) poinformowałem Was o konkursie firmy Audix, w którym do wygrania, oprócz unikalnych kubków, są mikrofony D6 oraz D5 wspomnianej firmy.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że jednym z dziesięciu półfinalistów konkursu został stały czytelnik Zakamarków – Przemek.

Stąd do finału już bardzo blisko i teraz cała nadzieja w głosach publiczności – czyli między innymi naszych. Żeby oddać głos na zdjęcie Przemka, należy “polubić”/”zalajkować”/kliknąć “Lubię To” przy fotce naszego dzielnego i zdolnego czytelnika/fotografa. Możecie to zrobić klikając TUTAJ.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, o którym zdjęciu mowa – to jest to ten sam “słodziachny” obrazek, co w nagłówku dzisiejszego posta 🙂

Głosowanie trwa tylko do 24 czerwca – wtedy poznamy zwycięzcę. Wchodzimy, oddajemy głos i trzymamy kciuki za Przemka!

EDIT – 30.06.2014

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Przemek wygrał cały konkurs i otrzymał od firmy Audix 2 mikrofony!!

Wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu serdecznie dziękuję w imieniu swoim i oczywiście naszego zwycięzcy, bo ta wygrana była możliwa między innymi dzięki Waszym głosom. Jesteście wielcy (a Przemek turbo-szczęśliwy)!!

 1. capablanca1

  Zrobione! Super zdjątko 😛

  • Fota zrobiona z pomysłem i humorem. Takich nie można nie docenić 🙂

 2. No to też się dołożyłem

 3. Dziękuję Wam bardzo. Igorowi w szczególności.
  Serdecznie pozdrawiam.

  Przemek

  • A czemu mielibyśmy nie pomóc ? 😀

  • Z tego, co widzę, Przemek wystrzelił jak z armaty i w chwili obecnej bije konkurencję o dobre 70 głosów! Oby tak się utrzymało do końca 🙂

Zostaw komentarz