MPC-Forum – Nowy Partner Zakamarków Audio

mpc-forum

Z radością informuję, że Zakamarki Audio podjęły współpracę z prężnie rozwijającym się polskim forum skupiającym miłośników produkcji muzycznej, którzy w swojej pracy korzystają z różnego typu samplerów i kontrolerów (Akai MPC / S, NI Maschine, Roland, E-mu, etc).

  • Robisz bity?
  • Rapujesz?
  • Skreczujesz?
  • Interesujesz się sprzętem?

Dołącz do tej ciągle zwiększającej się społeczności. Bierz udział w konkursach, beatbattle’ach, Lidze Bitów i kompilacjach. Pokaż światu swoją muzykę, dziel się wiedzą i nawiązuj ciekawe kolaboracje!

Klikamy TUTAJ.

  1. No i pięknie, blog się rozwija. Oby tak dalej 🙂

  2. Alan_Z.W.Z

    Siemanko, Igor mam jedno pytanko. Mógłbyś podać mi kilka nazw wtyczek do PT, których używasz do Miksu oraz Masteringu? (chodzi mi o dokładną nazwę i firmę jeśli to nie jest kłopot).

    • Nie bardzo rozumiem, czemu miałoby to służyć…? 🙂 Nazwy, firmy i modele są naprawdę mało istotne! Używam różnych wtyczek: korektorów, kompresorów, pogłosów, delayów, limiterów, saturatorów, symulatorów taśmy, wzmacniaczy, konsoli, clipperów, wtyczek modulujących, różnych innych. Generalnie tego, co w danej sytuacji jest wymagane. Bardzo często sięgam po domyślne wtyczki, które dostajesz w PT za darmo, czasem po inne – nie ma zasady. Lista moich plug-inów jest długa, ale nie oznacza to, że po wszystko zawsze sięgam. Generalnie staram się jak najmniej ich upychać, acz lubię mieć wybór. Slate Digital, Waves, Brainworks, MSoftube, McDSP, IK Multimedia – używam tego samego, co wszyscy.

Zostaw komentarz