Miksowanie w DAW – Hip-Hop – Nowe Kursy i Promocja!

Moja ostatnio zmniejszona aktywność w pisaniu i publikowaniu miała wytłumaczalny powód. Niniejszym prezentuję Wam efekty “mego zaniedbania”…

Jeśli byłem też nieco opieszały w odpisywaniu na wiadomości, proszę o wybaczenie, ale od kilku dni, pozbawiony czasu na sen, odpoczynek i inne czynności życia codziennego, dopinałem na ostatni guzik wszelkie sprawy związane z premierą najnowszego kursu dotyczącego miksowania muzyki w stylistyce hip-hopowej.

Ogłaszam wszem i wobec, że batalia została zakończona i od tej chwili możecie już bezproblemowo (mam nadzieję) zacząć zagłębiać się w świat miksowania hip-hopu!

Jak zauważyliście, podzieliłem materiał na dwie części, bo każda z nich będzie opowiadała o dwóch różnych podejściach, na przykładzie dwóch różnych utworów. Na stronach obu kursów możecie poczytać o szczegółach oraz obejrzeć fragmenty przykładowych filmików:

 • Miksowanie w DAW – Hip-Hop, Cz. 1
 • Miksowanie w DAW – Hip-Hop, Cz. 2

Żeby umożliwić Wam jak najmniej bolesne dla portfela zakupy, utworzyłem z tych dwóch kursów pakiet, którego cena będzie o wiele niższa niż w przypadku nabycia kursów oddzielnie.

MixDAW-HH-Package

Mało tego, do końca bieżącego tygodnia, na zakup tutoriali (pakietu i każdej części z osobna) obowiązują super promocyjne ceny.

[EDIT]: Z uwagi na powtarzające się prośby ze strony zainteresowanych, przedłużam promocję do wtorku (06.05.2014), do godz. 23:59.

Zostawić komentarz ?

20 Komentarze.

 1. Super! Napewno zaopatrzę się w oba kursy (mam nadzieję, że zdążę przed zakończeniem promocji).
  Mam już kursy “kompresja”, i “korekcja” z których wiele się nauczyłem.
  I tak z ciekawości zapytam: czy mógł byś opublikować utwory na których pracowałeś w tych kursach?

  • Super. A co masz na myśli mówiąc “opublikować utwory?”

  • Czy można gdzieś posłuchać finalnego miksu?

  • Wkrótce załaduję jeszcze filmiki promocyjne gdzie będzie można usłyszeć fragmenty obu miksów. Te, które wykonywałem podczas kursu, były robione na bieżąco i wyłącznie na potrzeby kursów. Dla jasności – to nie są tutoriale, gdzie odpalam już gotowy miks (wcześniej już gdzieś opublikowany) i pokazuję co na danej ścieżce zostało zapięte (bo takie uważam za mało edukacyjne). Zamiast tego pokazuję cały proces od importu surowych śladów do finalnego brzmienia, gdzie krok po kroku tłumaczę każde działanie i na bieżąco ustawiam parametry.

  • W takim razie będę czekał. Wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

  • Filmy już załadowane!

 2. Jako że posiadam wszystkie kursy, to pewnie zakupię również te 🙂
  Ale biję się ze sobą , ponieważ tematyka jest dla mnie (nie mając na myśli nikogo urazić) czysto abstrakcyjna. :p

  Wysłałem wiadomość na maila 🙂

  • Myślę, że mimo tej abstrakcji coś dla siebie wyniesiesz. Na wiadomość odpisałem.

 3. Alan_Z.W.Z

  Igor jesteś wielki 🙂 ! Byle do wypłaty haha 🙂

  Da rade wstawić ten pakiet na allegro ? będę bardzo wdzięczny 🙂 Pozdrawiam

  • Staram się, ale z tą wielkością to nie przesadzaj 🙂 Z Allegro niestety nie korzystam i ten kurs tego nie zmieni. Jako formy płatności dostępne są: PayPal, karta lub przelew. Pozdrawiam również.

 4. Alan_Z.W.Z

  Rozumiem, Karty kredytowej niestety jeszcze nie mam, gdyż nie dawno dopiero skonczylem 18 lat . ale bede nagadywał Mamę zeby wyłożyła te cenne złotówki 🙂

 5. ja mam Pytanko każda część jest z innym utworem ? i do każdego są ślady ?;> 😈

  • Tak, w każdej części jest inny utwór. Nie, ślady nie są udostępniane (nie uzyskałem na to zgody).

 6. oooo .. to komplikuje sprawe 🙁

  • Nie widzę w tym żadnej komplikacji – mało to śladów w sieci jest dostępnych do pobrania i ćwiczenia (legalnie)? 🙂

 7. no tak tak masz racje 😀 ale ja zawsze miałem patent taki ze pobierałem scieżki zrobiłem mix dopiero oglądałem kurs i albo robiłem poprawki albo nowy mix 😀 i porównywałem wersje 😀 takie ćwiczonka 😀

 8. Jeżeli mnie oczy nie mylą to korzystasz z PT 11 🙂
  Jakie jest dla Ciebie największy progres żeby poświęcić np starsze wersje pluginów w wersji rtas (a takie licencje posiadam bez prawa upgrade’u)i przesiąźć sie z pt 10 na pt 11 ?

  • Oczy Cię nie mylą 🙂 Na tym etapie prawie wszystkie plug-iny, z jakich korzystam, są już w AAX 64-bit, czyli formacie, który czyta PT11. Jedynie FG-X od Slate’a jeszcze czeka. Ale przeskok wydajnościowy jest dla mnie ważniejszy niż jedna wtyczka (którą nadal lubię i nie mogę się jej doczekać).

  • Również czekam na slate, vcc w moim przypadku.

 9. Witam Wszystkich.
  Polecam kurs. Jasny, klarowny i rzeczowy. Znalazłem w nim to czego szukałem od wielu lat.
  Jedyne czego jeszcze poszukuję to wtyczki odpowiadającej funkcji Clariphonic’a. Czy jest ktoś w stanie podaj mi jakieś namiary na coś takiego?
  Chodzi mi o to by moje miksy nie brzmiały stłumione i zbyt ciężkie.
  Pozdrawiam

Zostaw komentarz