Wygraj FL Studio! Konkurs na forum MusicProducers.pl

Dzisiaj otrzymałem informację, że na naszym zaprzyjaźnionym forum MusicProducers.pl ruszył konkurs, w którym nagrodą jest FL Studio Producer Edition lub $199 do wydania w sklepie Image Line. To nie lada kąsek dla młodych i aspirujących producentów, ale nie tylko.

Nawet ci, którzy od jakiegoś już czasu tworzą wewnątrz tego programu, na pewno skorzystają z vouchera, który upoważnia ich do wzbogacenia swojej kolekcji pętli, wtyczek czy innych narzędzi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć utwór w dowolnym gatunku, ale w całości zbudowany na bazie 3xOSC i efektorów FL. Swoje prace musicie umieścić na profilu Soundcloud, a link do tej produkcji umieścić W TYM WĄTKU na wspomnianym forum. Znajdziecie tam również pozostałe informacje i warunki dotyczące tego konkursu.

Do boju!

 1. Bardzo fajna inicjatywa! Z miła chęcia wezmę w konkursie udział 🙂

  Ogranicznie jedynie do 3xOSC naprawde mi sie podoba! Każdy będzie musiał sie wykazać pomysłem bo żeby uzyskać dobre jak na ten sytezator barwy, oryginalne przede wszystkim trzeba pokombinowac, pobawić sie w layering, szlifowanie barw efektami co przy lepszych syntezatorach nie jest koniecznoscią 🙂

  Dzięki za info Igor 🙂

  • Proszę bardzo 🙂 Taki jest chyba główny zamysł, że najważniejszy jest pomysł i wyobraźnia. Powodzenia w konkursie!

 2. Tak “trochę” nie w temacie 😎 Dlaczego po kliknięciu linku z poczty o nowym wpisie,bądź temacie przez kilka sekund widzę temat, po czym zostaję przekierowany do strony logowania(auto), i wracam już zalogowany, ale nie do tematu, tylko na stronę główną? To jest strasznie upierdliwe….You know what I mean… :mrgreen:

  • Akurat przeniesienie na stronę główną po zalogowaniu to normalna rzecz w WordPressie (ale chyba są sposoby na obejście tego). Natomiast przekierowanie do logowania po kliknięciu linku z poczty nie powinno mieć miejsca. Przyjrzę się temu wieczorem.

  • Chyba coś zmieniłeś, bo jest tak jak powinno ;)Tzn. mogę czytać temat z linku z poczty, bez logowania… 🙄

  • Patrzyłem, ale nic nie znalazłem. Pewnie jakiś błąd był czy coś… Jedyne, co zmieniłem w porównaniu do wczoraj to bielizna 😉

 3. czlowieczek

  Witam,
  co do konkursow wyszperalem cos takiego:
  http://www.infomusic.pl/serwis/studio/artykul/view/39195,wygraj_pare_monitorow_z_autografem_z_limitowanej_serii_f
  zapraszam do wziecia uzialu, szanse male, ale zawsze sa:D
  pozdrawiam

Zostaw komentarz