Soundedit 2012 – Podsumowanie Festiwalu

Jeśli jeszcze pamiętacie, w ostatni weekend października odbył się w Łodzi festiwal producentów muzycznych Soundedit 2012, na którym miałem przyjemność prowadzić warsztat z home-recordingu. Nie było jeszcze okazji wypowiedzieć się na ten temat, więc dziś nadszedł czas, aby to naprawić. Krótkie podsumowanie i opis wrażeń z tej imprezy, który dosłownie przed chwilą spłodziłem, znajdziecie na zaprzyjaźnionym portalu vokalni.pl – klikając bezpośrednio TUTAJ.

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować organizatorom festiwalu – Maciejowi Werkowi i Dawidowi Brykalskiemu oraz wszystkim pozostałym członkom tego grona, których nie pamiętam z imienia lub nie miałem okazji poznać. Serdeczne dzięki za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i opiekę w sprawach logistycznych, a przede wszystkim, za możliwość bycia częścią tego genialnego wydarzenia.

Dziękuję również Jackowi Porembie i mojej siostrze Joannie – za wszelką pomoc i nieoceniony doping. Jesteście najlepsi!

Kolejne podziękowania kieruję do Was, czyli wszystkich tych, którym udało się dotrzeć na czas i wysiedzieć tę godzinkę z hakiem podczas mojej prezentacji. Cieszy mnie, że dopisaliście frekwencją i entuzjazmem. Dziękuję też za miłe maile i rozmowy podczas festiwalu. Zgodnie z obietnicą, udostępniam Wam slajdy z tego warsztatu (w formie video i z narracją) – link do plików znajdziecie w artykule na vokalni.pl.

Dodatkowe podziękowania należą się Łukaszowi, który ukrywa się na blogu pod nickiem Strictly Forbidden (tudzież SF) – za hojne przekazanie nagród na kolejne zakamarkowe konkursy i za budujące konwersacje przy gorącej z cytryną herbacie.

Podsumuję krótko – kto nie był, niech żałuje, bo zacny to był weekend.

To nic, że zimie się terminy zdrowo pomyliły, a pan w hotelu nie dostarczył mi na czas żelazka… Takich imprez powinno być w naszym smutnym kraju więcej, więc już z góry dopingujmy kolejnej edycji Soundedit!

Zostawić komentarz ?

10 Komentarze.

  1. Załuję,że mnie tam nie było.

    • Naprawdę było warto 🙂 Jeśli w przyszłym roku też się odbędzie, to mocno zachęcam!

  2. A ja byłem i było super (chcociaż miałem okazję uczestniczyć tylko w pierwszym dniu) – niesamowici goście, dobre miejsce. Ciekaw jestem kto zjawi się za rok, jako gość 😀

    • To jest genialna sprawa. Myslę, że w przyszłym roku też nie zabraknie ciekawych gości.

  3. dziękuję pięknie za tą i tamtą prezentację. Chyba mocno o to męczyłem 🙂

  4. Było świetnie, można było nabrać sporo inspiracji od gości :). Fajnie dobrana ekipa, różnorodna i na bank doświadczona:D.

    Bankowo za rok też jadę i za kolejny… i kolejny itd. aż sam będę gościem ;).

Zostaw komentarz