Krótka Przerwa…

Przez cały najbliższy tydzień będę sobie słodko wypoczywał w ciepłych zakątkach naszego pięknego globu.

W związku z powyższym, wszelkie sprawy organizacyjne, odpowiedzi na maile i komentarze będą musiały poczekać do mojego powrotu.

Jak zwykle, nie zostawiam Was z niczym i w ciągu tygodnia pojawi się na blogu jakiś nowy wpis.

Tymczasem, nadrabiajcie zaległości, próbujcie poznanych technik, ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz ćwiczcie na swoich miksach.

Po moim powrocie ruszymy ze zdwojoną siłą.

Do rychłego!

 

Zostawić komentarz ?

22 Komentarze.

 1. Udanego wypoczynku! czytając nagłówek mało się nie popłakałem.:(
  Jest to najlepszy i najciekawszy blog jaki kiedykolwiek dano mi przeczytać!Chciałbym kiedyś poznać tajniki syntetyzowania dźwięków,tworzenie ekstremalnych brzmień,zaczynając od korga np ms20 bo te kabelki mnie tam załamują:( a żeby to jeszcze miało ręce i nogi… marzę o tym by okiełznać to kiedyś:) Jeżeli nie Twojego to może autorstwa innych osób albo jakieś odnośniki do stron oferujących taką wiedzę:)wiem że zaraz mi tutaj ktoś odpiszę są presety itp..niestety co jaki daje efekt czasem nie idzie się dowiedzieć:P
  Bo jak wiadomo podwaliną pod miksowanie są dobrze nagrane ślady:)

  Pozdrawiam!

 2. delectricca

  Popłakałem się prawię widząc ten nagłówek. Nie będę owijal w bawełnę najlepszy blog jaki w życiu czytałem .Jest tworzony z prawdziwą pasją!przekazujesz swoje wieloletnie doświadczenie,naukę nam zielonym.Niektórzy sobie by bardzo dużo liczyli za tak dogłebną wiedzę.Odpowiadasz na większość zadanych pytań!.Co tu dużo gadać gdybyśmy mieli takich polityków wiem że żyłbym w najdoskonalszym państwie.

  Byłoby wspaniale ujrzeć kiedyś techniki syntetyzowania dźwięków na różnych wtyczkach omawiając przy tym parametry.Moim marzeniem jest na wylot “przejrzeć” takiego Korga ms20 stworzyć brzmienie które nikt nigdy nie odkrył. Te łączenie kabelków… nie wiem czy starczy mi życia na jego ujarzmienie. A takie profesjonalne porady byłyby wyznacznikiem błędnie podążających.Jak wiadomo dobrze nagrane to lżejsze miksowanie:) po co filtrować w efektowych jak można wcześniej:)?

  apropo wakacji stworzyć syntetyczny obraz szumu morza,wiatru,odgłosu mew,relaksu nad brzegiem.

  Pozdrawiam!

 3. delectricca

  a no i udanego wypoczynku! :mrgreen:

 4. miłego wypoczynku wypoczynek to ważna rzecz 🙂

 5. Miłego wypoczynku! 😀 Wypij za nas zdrowie ;d

 6. wypoczywaj waść w spokoju. należy się 🙂 pozdro

 7. Odpocznij chłopie,należy Ci się jak mało komu 😉
  Świetna robota wykonana ostatnimi czasy.
  pozdr.

 8. wypoczywaj wypoczywaj 😀

 9. Miłego wypoczynku i do zo zaś 😎

Zostaw komentarz